Avanceret Søgning
Lanhus i Deltebre, salg

Lanhus i Deltebre, salg

sags nr.: MAS0001

300.000€ (-21%)

Pris: 238.000€

  • Bebygget areal 88 m²
  • Grund areal 10173 m²
  • Soveværelser 3
  • Bad 2
-21%
Energi-certificering: E 228.00 E 42.00

Videos

Map

udviklings detaljer

  • Type: Lanhus
  • Køb eller Salg: Salg
  • Provins: Tarragona
  • By: Deltebre
  • Soveværelser: 3
  • Bad: 2
  • Bebygget areal: 88 m²
  • Overflade bygget: 204 m²
  • Grund areal: 10173 m²
  • Ejendomstype: Gensalg
  • Energi-certificering (consumo): E 228.00 kw h/m2 año
  • Energi-certificering (emisiones): E 42.00 kg CO2 /m2 año

Ekstra

  • Udvendig: Ja
  • Byggeår: 1988
  • Køkken: Uafhængige
  • Nº WC / Dusch: 1
  • Retning: Syd
  • Udsigt: Havudsigt
  • Opvarmningstype: Anden - Individuel
  • Vandvarmer: Elektrisk - Individuel
  • Have: Privat - 10000 m²
  • Indbyggede garderobeskabe: Ja
  • Antal historier i bygningen: 1
  • Bygning betingelse: I god orden
  • Emhætte: Ja
  • vinduer: træ
  • vindue type: Turn
  • persienner: Ja

informations forespørgsels

For mere information om denne ejendom, udfyld nedenstående oplysninger.

du/de kan også kontakte:

624031032

mere

Energi-certificering

Energi-certificering: E 228.00 E 42.00
  • Adrian Misaras
  • Carrer De La Fotja, 20
  • 43580 Riumar (Tarragona)
  • 624031032
  • 624031032
  • mere
Carrer De La Fotja, 20
43580
Riumar (Tarragona)

© Adrian Misaras 2026

Handelsbetingelser