Avansert søk
Enebolig i Riumar, salg

Enebolig i Riumar, salg

Referansenr.: AMR211

365 000 € (-12%)

Pris: 320 000 €

  • Bo areal 99 m²
  • Tomt 954 m²
  • Soverom 3
  • Bad 2
-12%
Energi-sertifisering: F 333.00 E 65.00

Videos

Map

Informasjon om eiendommen

  • Type bolig: Enebolig
  • Type operasjon: Salg
  • Provins: Tarragona
  • By: Riumar
  • Soverom: 3
  • Bad: 2
  • Bo areal: 99 m²
  • Bebygget areal: 129 m²
  • Tomt: 954 m²
  • Type Konstruksjon: Brukt
  • Energi-sertifisering (consumo): F 333.00 kw h/m2 año
  • Energi-sertifisering (emisiones): E 65.00 kg CO2 /m2 año

Karakteristikk

  • Kjøkken: Uavhengig - Utstyrt
  • Antall bad: 1
  • Himmelretning: Sørøst
  • Type oppvarming: - Nei
  • Varmtvannsbereder: Elektrisk - Individuell
  • Garasje: Ja Included in the price
  • Parkeringsplass: Ja
  • Gulvtype: Gres
  • Peis: Ja
  • Kjeller: Ja
  • Solarium: Ja
  • Garderobe: Ja
  • Antall etasjer i bygningen: 2
  • Building tilstand: I orden
  • Persienner: Ja
  • Antall parkeringsplasser: 1

Mer informasjon

For mer informasjon om denne eiendommen, fyll ut detaljene nedenfor.

Feltene merket med * er obligatoriske.

Du kan også ringe:

624031032

mer

Energi-sertifisering

Energi-sertifisering: F 333.00 E 65.00
  • Adrian Misaras
  • Carrer De La Fotja, 20
  • 43580 Riumar (Tarragona)
  • 624031032
  • 624031032
  • mer
Carrer De La Fotja, 20
43580
Riumar (Tarragona)

© Adrian Misaras 2026

Private opplysninger